B2B

Bayileriniz ile sipariş süreçlerinizi istediğiniz özelliklerde ve kontrol altında yürütmenizi sağlar. Hem aldığınız siparişler sorunsuz sisteme aktarılmış hem de stoklarınız kontrol altına alınmış olarak iş süreçleriniz devam eder.

  • B2B ile artık bayileriniz kolayca sipariş verebilecek ve almış olduğunuz siparişleriniz sisteme otomatik olarak eklenecektir.
  • Bayileriniz ile olan ilişki süreçlerinize göre istediğiniz bayilere yetki bazlı envanter veya durum gösterme gibi konuları özelleştirebilirsiniz.
  • Aynı şekilde yetki bazlı ekstre görme özelliği ile belirlediğiniz herhangi bir kullanıcıya yetki verdiğiniz boyutta ekstre görmesini sağlayabilirsiniz.
  • Aldığınız siparişleri B2B üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. 
  • Pazarlama ağınızdaki personelinizi programa tanımlayarak istediğiniz kriterler ile yetkilendirme yapabilirsiniz. 
  • Pazarlama süreçlerinizi yönetirken personellerinize bölge ya da müşteri atama konularını rahatlıkla B2B üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tüm personellerinizin etkin bir şekilde rollerini belirleyerek hem yönetimsel olarak hem de verimlilik ve kontrol olarak iş takiplerinizi kolaylaştırın.
  • Ekstre alırken stoklu veya stoksuz olarak alabilirsiniz.
  • Kullandığınız B2B programını firmanıza özel ayarlayabilir, geliştirebilir ve yönetebilirsiniz.

winka

Öne Çıkan Bazı Özellikler

SENKRONİZASYON

Siparişlerinizi el terminali ile istediğiniz yerden alabilirsiniz, almış olduğunuz siparişler programa otomatik olarak eklenecek ve takibini ister el terminalinden isterseniz masaüstü programınızdan detaylıca takip edebilirsiniz.

İŞ TAKİBİ

Tüm personellerinizin etkin bir şekilde rollerini belirleyerek hem yönetimsel olarak hem de verimlilik ve kontrol olarak iş takiplerinizi kolaylaştırın.

BÖLGE YÖNETİMİ

Pazarlama süreçlerinizi yönetirken personellerinize bölge ya da müşteri atama konularını rahatlıkla B2B üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

Ekstre Gönderme

Aynı şekilde yetki bazlı ekstre görme özelliği ile belirlediğiniz herhangi bir kullanıcıya yetki verdiğiniz boyutta ekstre görmesini sağlayabilirsiniz.

BAYİ SİPARİŞ

B2B ile artık bayileriniz kolayca sipariş verebilecek ve almış olduğunuz siparişleriniz sisteme otomatik olarak eklenecektir.

EKSTRE YÖNETİMİ

Ekstre alırken stoklu veya stoksuz olarak alabilirsiniz.

Personel Tanımlama

Pazarlama ağınızdaki personelinizi programa tanımlayarak istediğiniz kriterler ile yetkilendirme yapabilirsiniz.

BAYİ BAZLI ÖZELLEŞTİRME

Bayileriniz ile olan ilişki süreçlerinize göre istediğiniz bayilere yetki bazlı envanter veya durum gösterme gibi konuları özelleştirebilirsiniz.