EL TERMİNALİ

Sıcak saha satışlarınız, siparişleriniz ya da üretim süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm el terminali işlemlerini sizler için sistemimiz ile çok uyumlu ve hatasız çalışan bir çözüm haline getirdik.

  • Siparişlerinizi el terminali ile istediğiniz yerden alabilirsiniz, almış olduğunuz siparişler programa otomatik olarak eklenecek ve takibini ister el terminalinden isterseniz masa üstü programınızdan detaylıca takip edebilirsiniz.
  • El terminali ile sahada satış yaptınızda kolayca fatura kesebilirsiniz, kestiğiniz faturalar da bu şekilde kolayca siteme işlenmiş olur .
  • El terminali ile stok fişleri açabilir deyaylarına bakabilirsiniz.
  • Aldığınız siparişleri B2B üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. 
  • Sayımlarınız el terminali ile daha kolay olacaktır, sayımlarınızda barkod okuyarak ya da manuel girdiğiniz her işlem programa entegre olarak işinizi kolaylaştıracaktır.
  • Depo sevk işlemlerinizi de el terminali üzerinden kolayca yapıp yönetebilirsiniz.
  • Saha da kullandığınızda ya da gerektiği durumlarda cari tanımlama yaparak programa anlık kayıt gerçekleştirebilirsiniz.
  • El terminali ile yeni bir ürün için pratik bir şekilde stok tanımlama yaparak kaydını oluşturabilirsiniz.

winka

Öne Çıkan Bazı Özellikler

SENKRONİZASYON

Siparişlerinizi el terminali ile istediğiniz yerden alabilirsiniz, almış olduğunuz siparişler programa otomatik olarak eklenecek ve takibini ister el terminalinden isterseniz masaüstü programınızdan detaylıca takip edebilirsiniz.

CARİ TANIMLAMA

Saha da kullandığınızda ya da gerektiği durumlarda cari tanımlama yaparak programa anlık kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Stok Tanımlama

El terminali ile yeni bir ürün için pratik bir şekilde stok tanımlama yaparak kaydını oluşturabilirsiniz.

SAYIM

Sayımlarınız el terminali ile daha kolay olacaktır. Sayımlarınızda barkod okuyarak ya da manuel girdiğiniz her işlem programa entegre olarak işinizi kolaylaştıracaktır.

SAHA SATIŞI

El terminali ile sahada satış yaptığınız da kolayca fatura kesebilirsiniz, kestiğiniz faturalar da bu şekilde kolayca siteme işlenmiş olur.

DEPO SEVK

Depo sevk işlemlerinizi de el terminali üzerinden kolayca yapıp yönetebilirsiniz.