KOKPİT

Çok şubeli firmaların tüm şubelerindeki satış, tahsilat, sevkiyat, stok durumu gibi faaliyetleri kolayca izleyip, gerekli müdahaleleri yapmasını sağlar. Gelişmiş görünüm ve ayarlarıyla Kokpit’i  firmanıza göre özelleştirin, merak ettiklerinize hızlı ve kolayca ulaşın.

  • Çok şubeli firmaların tüm şubelerindeki satış, tahsilat, sevkiyat, stok durumu gibi faaliyetleri kolayca izleyip, gerekli müdahaleleri yapmasını sağlar.
  • Çok şubeli firmaların şubeleri hakkında anlık bilgi sahibi olmasını sağlamak için tasarlanmış çok kullanışlı bir uygulamadır
  • Kokpit, yöneticinin komut vermesine gerek olmadan belirli sürelerle kendini otomatik olarak yenilemektedir. Kokpit ekranında her bir şube ayrı kartlar şeklinde ayrılmıştır ve bu kartlarda şubeye ait anlık özet bilgiler bulunmaktadır.
  • İstenildiğinde özet bilgilerin detaylarına ve hatta işlemlere kadar Kokpit üzerinden erişmek mümkündür.

winka

Öne Çıkan Bazı Özellikler

Raporlama

Şubelerinizdeki ve firma genelindeki anlık bilgilere kolayca ulaşın. Tek bir tuş ile merak ettiğiniz faaliyetlerin ayrıntılarını listeleyin, PDF, Excel ve daha bir çok formatta rapor çıktıları alın, gerekli gördüğünüz de istediğiniz işlem üzerinde tek bir tuş yardımı ile izleme ve değişiklik yapın.

LOG

Yazılım kullanıcılarının hareket takibini yapar. Böylelikle oluşabilecek kullanıcı hatalarının önüne geçmenizi sağlar.