E-Fatura & E-Arşiv

E-Fatura ve E-Arşiv ile faturalarınızı dijital ortama aktararak teknolojinin gücünü arkanıza alın.

  • E- Fatura ile faturalarınızı dijital ortamda saklanır ve böylece evrak yükünden ciddi sorumluluklar getiren fatura saklama sorumluluklarından kurtulmuş olursunuz.
  • E – Fatura üyesi olmayan müşterilerinize fatura kesebilmeniz ve dijital olarak takip edebilmeniz için programımızla uyumlu E- Arşiv özelliği işinizi çok kolaylaştıracak. 
  • Evrak yoğunluğunuzun arasından artık eksilerek karmaşıklığı azaltır.
  • Kağıt fatura kesmeyerek ağaç da kesmemiş oluyorsunuz, çevreci ve düzenli bu yaklaşıma katkınız size olduğu kadar doğaya da faydalı.
  • Faturalarınızı takip etmek kolaylaşırken aynı zamanda hem emeğinizden hem de kağıttan tasarruf yapmış olacaksınız.
  • Firmanızı entegre etmek ve fatura sürecinizi programımız üzerinden yönetmek sizin için çok kolay
  • Kağıttan dijital ortama geçtiğiniz için evrak maliyetleriniz de azalacaktır.
  • Yasal olarak da bazı firmalar E-Fatura’ya geçmek zorundadır ve bu süreç aslında tüm firmaları E-Fatura’ya götürmektedir. Yasal çerçeve içinde de takip edilen bu konu tamamıyla firmaların lehindedir.

winka

Öne Çıkan Bazı Özellikler

E-FATURA​

E-Fatura üyesi olmayan müşterilerinize fatura kesebilmeniz ve dijital olarak takip edebilmeniz için programımızla uyumlu e-Arşiv özelliği işinizi çok kolaylaştıracak.

E-ARŞİV

E-Arşiv ile faturalarınız dijital ortamda saklanır ve böylece evrak yükünden ciddi sorumluluklar getiren fatura saklama sorumluluklarından kurtulmuş olursunuz.

DİJİTAL ORTAM

E- Fatura ile faturalarınızı dijtal ortamda saklanır ve böylece evrak yükünden ciddi sorumluluklar getiren fatura saklama sorumluluklarından kurtulmuş olursunuz.

ÇEVRECİ YAKLAŞIM

Kağıt fatura kesmeyerek ağaç da kesmemiş oluyorsunuz, çevreci ve düzenli bu yaklaşıma katkınız size olduğu kadar doğaya da faydalı.

MALİYET

Kağıttan dijital ortama geçtiğiniz için evrak maliyetleriniz de azalacaktır.

E-GEÇİŞ

Yasal olarak da bazı firmalar E-Fatura’ya geçmek zorundadır ve bu süreç aslında tüm firmaları E-Fatura’ya götürmektedir. Yasal çerçeve içinde de takip edilen bu konu tamamıyla firmaların lehindedir.